Vlasy, jejich řídnutí a tvorba lysinek, bojujte!

Vlasy, jejich řídnutí a tvorba lysinek, bojujte!

Vlasy jako zrcadlo životního stylu, nebo genetických dispozic! Sledujete zvýšené vypadávání vlasů, než je obvyklé? Tvoří se Vám holé lysinky na hlavě nebo v oblasti vousů? Pokožka hlavy svědí nebo na ni vznikají skvrny? Ztrátou vlasů trpí až polovina populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen. Údaje o tom, kolik je ještě vypadnutí vlasů u zdravého člověka normální, se rozcházejí, ale nejčastěji se udává okolo 100 vlasů denně, po umytí až 300. Podstatou je spíše jakási výměna starých vlasů za nové. Ale někdy můžete pozorovat na pokožce holá místa, nebo výrazné zhoršení kvality vlasů a zvýšené vypadávání. Mnohdy jsou důvodem řídnutí vlasů hormonální vlivy nebo genetické dispozice, ale problémy mohou být způsobeny i věkem, stresem, nemocí, nebo způsobem života.

Jednou z příčin může být alopecia

Alopecia je charakterizována ztrátou vlasů, hlavně v určité oblasti hlavy. Ve velké části případů se objevují kulatá holá ohniska. Jakmile zpozorujete, byť jen malé plešatění v oblasti vousů, vlasů či obočí, je nutné začít s obranou.

Doporučujeme povzbuzující gel pro růst a prevenci proti vypadávání vlasů ve všech fázích, a to

Sebomax stimulační gel na vlasy, který je speciálně vyvinut pro ženy a muže pro boj s nadměrným vypadáváním vlasů, nebo plešatěním. Stimuluje růst vlasů, je určen k jejich obnově, prodlužuje životní cyklus vlasového folikulu, posiluje vlasový kořínek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy a neutralizuje škodlivé účinky agresivních vnějších faktorů, nebo nesprávných kosmetických prostředků.

Extrakt z feferonky (kapsaicin) se přidává do receptury Sebomax Hair Regrowth, který je nejsilnějším aktivátorem pro růst vlasů, stejně jako mentol s uklidňujícím a chladivým účinkem. Gel neobsahuje parabeny a sírany.

Balení obsahuje 3 aplikátory, postačující pro 3měsíční aplikaci. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje pokožku hlavy mýt šamponem Sebomax Sensitive 2–3x týdně. Zklidňující šampon je určen pro citlivou, svědivou a šupinatou pokožku hlavy. Jeho speciální dermatologický vzorec neobsahuje dráždivé a alergenní složky, takže je vhodný hlavně pro přecitlivělou pokožku vlasové oblasti. Dopřejte si kvalitní péči.

Vaše PepeDerme

Mohlo by Vás zajímat…

Přečtěte si další články, tipy a zajímavosti pro Vaši krásu a zdraví.

0