Jak efektivně používat kosmetické oleje?

Jak efektivně používat kosmetické oleje?

Kosmetické oleje na obličej se v posledních letech staly velmi populárními, ale je důležité umět je správně používat. V naší nabídce najdete pouze přírodní rostlinné oleje složené ze specifických esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a fytosterolů, které se snadno vstřebávají do pokožky a podporují její správný metabolismus.

Kosmetické oleje obsahují extrémně zvlhčující přísady s neuvěřitelně silnými hydratačními vlastnostmi. Jejich úkolem je totiž chránit pokožku před ztrátou vody. Dobře vyživují pokožku, regenerují a regulují zánětlivé procesy v pleti.

Který pleťový olej je pro Vás nejvhodnější?

Například arganový olej má velmi nízký komedogenní index. Nezakrývá póry, má dobré zvláčňující vlastnosti a vyhlazuje pokožku. Oleje (např. náš Nourishing pleťový olej s vysokým obsahem vitaminů a esenciálních mastných kyselin) hrají významnou roli při zlepšování strukturální celistvosti pokožky, pomáhají pokožce redukovat tvorbu kožního mazu bez ucpávání pórů, nebo zanechání mastného pocitu.

Jak používat kosmetické oleje?

Nejlepší efekt docílíte, když pleťové oleje zkombinujete s vhodnými zvlhčovači a krémy. Doporučujeme je používat pouze na dobře vyčištěnou a hydratovanou pokožku.

Jak používat: Po očištění obličeje a krku s naším jojobovým olejem s obsahem extraktu z rozmarýnu, důkladně opláchněte vodou a osušte. Naneste vhodný hydratační pleťový krém a až poté přidejte několik kapek kosmetického oleje na již hydratovanou pokožku. Masírujte jemnými krouživými pohyby prstů, dokud se produkt zcela nevstřebá. Obvykle stačí 2–3 kapky na pokrytí celé tváře.

Doporučujeme! Dalším účinným způsobem je smíchat 1–2 kapky kosmetického oleje s malým množstvím zvlhčovače. Hydratační krém na suchou pokožku od Phytoessence Biocosmetics lze použít i na noc.

Mohlo by Vás zajímat…

Přečtěte si další články, tipy a zajímavosti pro Vaši krásu a zdraví.

0