Dr. Derm Professional PepeDerme

Z důvodu ukončení výroby kosmetiky Phytoessence Biocosmetics přicházíme na český trh s novou značkou Bio kosmetiky Dr. Derm Professional.

Laboratoře Dr. Derm spolu s nejlepšími centry estetické medicíny vyvinuly hypoalergenní, vysoce účinnou kosmetiku, s certifikáty hypoalergenity a klinického výzkumu, s přírodním původem složek, navrženou tak, aby splňovala všechny požadavky žen, které chtějí osobní péči pro svou krásu.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Další produkty postupně přineseme, aby byl pro Vás výběr komplexní.

Vaše PepeDerme

O kosmetice Dr. Derm Professional
Technologicky zaměřená hypoalergenní kosmetika. První značka s technologií „Cosmetic drone“ pro komplexní působení a mnohostranný účinek produktů.
Dr. Derm se řídí konceptem „čisté krásy“. Protože pptávka po zdravých a ekologických produktech přebírá kosmetický průmysl. Koncept CLEAN BEAUTY umožňuje:

 • Zdravotní nezávadnost, netoxické přísady;
  Bezpečnost pro přírodu, neznečišťovat vodu, chránit rostliny, být neutrální vůči klimatu;
  Etika, bez testování na zvířatech;
  Přehlednost surovin pro běžného zákazníka.

Clean Beauty je trend životního stylu, který pramení ze skutečnosti, že spotřebitelé si stále více uvědomují, jak se starat o sebe a planetu. Jde o makro trend, který roste.

Dr. Derm Professional je technologicky orientovaná bio značka. Jejím hlavním cílem je dosahovat výsledků, bezpečnosti, přírodního původu složek v kombinaci s technologií, komplexním a mnohostranným působením produktů. Nejnovější metody se používají při zpracování zapouzdřených peptidů, high-tech systém pro transport účinných látek, platforma „kosmetický dron“ pro jejich cílený selektivní transport do problémových buněk.

Dr. Derm Professional nabízí 4 řady vhodné pro řešení daného problému

 • Rovnováha a matná linka
  Produkty s lehkou bezolejovou texturou pro pohodlné vyvážení problematické, mastné a smíšené pleti. Zaručují kontrolu nad nadměrnou tvorbou kožního mazu a matný lesk na mastné pleti. Čistí póry a zmenšují jejich velikost, zklidňují a zlepšují stav akné.
 • Hluboká hydratační řada
  Bioaktivní komplex produktů s různými mechanismy hydratace na všech úrovních pleti, s okamžitou a dlouhotrvající hydratací. Vhodné jako prevence dehydratace pro všechny typy pleti a věkové kategorie, vhodné pro revitalizaci a obnovu i té nejsušší pleti. Zlepšují strukturu a hustotu pokožky a viditelně redukují jemné vrásky způsobené dehydratací.
 • Linie ve tvaru V Lifting a anti-aging
  Zpevňující přípravky proti stárnutí pro lifting a obnovu mladistvého vzhledu pleti. Obsahují silný regenerační, antioxidační a ochranný komplex pro transformaci devitalizované a ochablé pokožky, obnovující V-kontury obličeje a viditelně redukují vrásky.
 • Citlivá linie pleti
  Komplex pro citlivou a namáhanou pleť se zvláštním důrazem na obnovu vlastních obranných mechanismů. Redukuje zarudnutí, zklidňuje a varuje před podrážděním slunečním zářením.
Mohlo by Vás zajímat…

Přečtěte si další články, tipy a zajímavosti pro Vaši krásu a zdraví.

0