Přicházíme s novou značkou Bio kosmetiky Dr. Derm Professional

Dr. Derm je moderní značka péče o pleť s hypoalergenními testy a nejnovějšími platformami inteligentních technologií pro přepravu aktivních látek do pokožky.

Hyperhidróza neboli nadměrné pocení a možnosti řešení

Pocení patří ke zcela přirozené funkci našeho organismu. Někdy Vám však nadměrné pocení může komplikovat život, ale Vás i společensky dosti omezovat.

Regenerační péče o pokožku těla na prvním místě

Dopřejte výživu i pokožce Vašeho těla. Hydratační složky obsažené v dermokosmetických produktech zlepšují nejen vzhled vnější vrstvy pokožky, ale napomáhají do hloubky snižovat ztrátu vody z pleti.

Perfektní řešení pro mastnou pokožku se sklonem k akné

Základem péče o mastnou pleť je důkladné a pravidelné čištění pleti, ráno a večer, s přípravky, které nevysušují a efektivně bojují s problémy mastné kůže. Vyzkoušejte aktivní čisticí pěnu s kyselinou mléčnou. Je vhodná i pro normální, citlivou a problematickou pleť náchylnou k tvorbě akné.

Rozzařte svůj přirozený půvab o Vánocích

Milí přátelé! Letošní rok je téměř za námi. Byl pro všechny z nás jiný a mnohdy i těžký. I já jsem měla své plány – cestovat, oslavovat a podporovat své kolegy v růstu. Ale, vybrala jsem si svou svobodnou cestu, a to, pomoci všem, kteří upřednostňují přirozenost, zdravou pokožku a ekologii. Vybrala jsem pro Vás to nejlepší…

Rádce pro Vás: Jak vybrat dárek pro své blízké!

Co letos darovat něco úplně nového? Jsme zde pro Vás, rádi Vám pomůžeme vybrat pro kohokoli z Vašich blízkých to pravé. Co třeba pro maminku duo bělicí balíček na pigmentové skvrny Melabel Whitening? Dopravu máte zdarma a pokud si budete přát, balíček Vám dárkově zabalíme

Panthenol je používaný v kosmetických přípravcích jako zvlhčovadlo.

Panthenol se přidává do kosmetických krémů, protože má schopnost zadržovat v pleti vodu, snižuje svědění a záněty kůže. Urychluje a zlepšuje hojení epidermálních ran. V šamponech a kondicionérech pomáhá vlasům k pružnosti a lesku.

Co může dermokosmetika udělat pro Vaši pokožku?

Dermokosmetika kombinuje kosmetologii a dermatologii. Jsou to speciální výrobky pro péči o pleť, připravené po konzultaci s dermatology za účelem zlepšení vzhledu pokožky a léčby různých kožních problémů, zachování zdraví a krásy pokožky celého těla.

Kyselina hyaluronová je nápojem pro Vaši pokožku!

Její velkou silou je hydratace. Je schopna zadržet až 1 000násobek své molekulové hmotnosti. Proniká do pokožky, kde na sebe váže vodu, čímž naplňuje všechny její vrstvy a je zodpovědná za její zdravý vzhled.

Doprava ZDARMA do 23. 12. 2020

Rádi bychom Vás potěšili při nakupování. Ke každé objednávce nad 1 500 Kč budete mít od nás jako dárek dopravu zdarma. Pokud tedy ještě nemáte vánoční dárky pro své blízké, můžete si vybrat z naší nabídky bio a dermokosmetiky, např. čisticí pěnu Pure Skin, která reguluje tvorbu mazových žláz, nevysušuje pokožku a vytváří ochrannou bariéru.

Co můžete dělat se svými rozšířenými póry?

Velikost pórů je dána mnoha faktory, kterým se nelze vyhnout. Patří mezi ně genetika, hladina kožního mazu v těle, pohlaví, nebo věk. Vzhled rozšířených pórů je častěji spojován s muži, hlavně proto, že muži mají tendenci produkovat v průměru více mazu než ženy, kvůli jejich vyšším hladinám hormonů testosteronu. Dost běžně se rozšířené póry tvoří u pokožky náchylné k akné.

Dárkové vouchery

Nevíte si rady s dárkem pro své blízké? Potěšte je na narozeniny, svátek, Vánoce, nebo z lásky, dárkovým voucherem od PepeDerme. Jistě si z naší nabídky vyberou ten správný produkt.

Stárnutí pleti neboli anti-age péče podle věku

Pečovat o pleť je důležité. Kdy vlastně začít pečovat o pokožku? Zpravidla to bývá s používáním prvního make-upu, nebo při změnách na pleti, jako je akné, nadměrná tvorba kožního mazu apod. Důležité však je začít včas. Organismus se vyvíjí zhruba do 25 let věku a již v té době se mohou tvořit vrásky a jemné linky.

Naučte se správně používat kosmetiku!

Prvním a velmi důležitým krokem pro každou rutinu je dobré čištění obličeje. Pokud je pleť dobře vyčištěna, vstřebává dobře další produkty a jejich působení je optimální. Ženy však často sahají po jakémkoli produktu, který se jim líbí. Proto doporučujeme používat čisticí prostředky vždy podle typu pleti spolu s produkty pro konkrétní potřebu pokožky.

Kyselina mléčná (Lactic acid) a její využití v dermokosmetice

Kyselina mléčná je v kosmetice je využívána pro své hydratační a exfoliační účinky. Měla by patřit k součásti rutinní péče o pleť. Napomáhá k odstranění odumřelých kožních buněk, vytváří ochrannou bariéru pleti. Bez správného ochranného pláště se totiž mohou na pokožce tvořit pupínky, akné, nebo suchost.

Jak efektivně používat kosmetické oleje?

Kosmetické oleje na obličej se v posledních letech staly velmi populárními, ale je důležité umět je správně používat. V naší nabídce najdete pouze přírodní rostlinné oleje složené ze specifických esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a fytosterolů, které se snadno vstřebávají do pokožky a podporují její správný metabolismus.

Vlasy, jejich řídnutí a tvorba lysinek, bojujte!

Vlasy jako zrcadlo životního stylu, nebo genetických dispozic! Sledujete zvýšené vypadávání vlasů, než je obvyklé? Tvoří se Vám holé lysinky na hlavě nebo v oblasti vousů? Pokožka hlavy svědí nebo na ni vznikají skvrny? Ztrátou vlasů trpí až polovina populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen.

Efektivní péče o pleť náchylnou k akné!

Jak nejlépe omezit výskyt akné a najít pro Vás optimální a účinné řešení? Dodržováním rutiny o péče o pleť a používat kosmetiku, která pomáhá v boji proti zánětům, posiluje její ochrannou bariéru, vyrovnává produkci mazu a hydrataci.

Podrážděná a zarudlá pokožka, co s tím?

Citlivá nebo reaktivní pokožka se projevuje pocitem pálení, zarudnutím, otoky a často i pnutím, má sklony k šupinatění, je nepříjemná na dotek. Dochází k tomu kvůli oslabené přirozené bariéře pokožky, které je způsobeno například častou změnou teplot, nedostatkem spánku, hormonálními změnami, stresem, nebo znečištěným ovzduším.

Nezapomínejte na péči o oční kontury!

Oční kontury a kůžička kolem očí patří k nejjemnějšímu místu na obličeji a také k nejvýraznějším rysům obličeje. Jsou často vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a oční oblast je také více náchylnější k tvorbě vrásek.

Proč je tak důležitá hydratace pokožky

S přibývajícím věkem ztrácí kůže důležité hydratující složky, jako jsou kyselina hyaluronová, nebo kožní lipidy. Ty udržují kožní bariéru v dobré kondici. Při jejich ztrátě dochází k dehydrataci pokožky, tvorbě vrásek a nepříjemnému pnutí.

Potřebujete se zbavit pigmentových skvrn z léta?

Pigmentové skvrny na obličeji, dekoltu, hřbetech rukou, ramenou mohou trápit mnohé z Vás. Vybírejte si přípravky, které jsou určeny pro daný problém, konkrétní typ pokožky a u nichž byl dermatologicky prokázán jejich účinek.

0