Mastná pokožka PepeDerme

Perfektní řešení pro mastnou pokožku se sklonem k akné

Mastnou pleť poznáte snadno. Projevuje se rozšířenými póry, tvorbou černých teček, ze kterých se mohou tvořit nepříjemné pupínky vedoucí k zánětlivé formě akné, začervenání. Struktura pokožky je drsnější, a výrazná produkce kožního mazu je důvodem nepříjemného lesku pleti.

Základem péče o mastnou pleť je důkladné a pravidelné čištění pleti, ráno a večer, s přípravky, které nevysušují a efektivně bojují s problémy mastné kůže. Vyzkoušejte aktivní čisticí pěnu s kyselinou mléčnou. Je vhodná i pro normální, citlivou a problematickou pleť náchylnou k tvorbě akné. Odstraňuje nečistoty a nadměrný maz, bez podráždění a vysušení pokožky, působí preventivně proti akné.

Obsažená kyselina mléčná má skvělé hydratační, antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Pro čistou a svěží pleť doporučujeme ráno a večer použít matující pleťové tonikum, které účinně ovlivňuje nadměrné vylučování mazu a zabraňuje ucpávání pórů. Doporučuje se v raných fázích puberty na mastnou pokožku náchylnou k vyrážkám. Vhodné také pro rutinní péči obličeje a těla po intenzivní léčbě akné.

V péči o mastnou pleť nezapomínejte i na oční okolí, které potřebuje jemnou a kvalitní péči. Vybíráme pro Vás oční sérum obsahující kofein, které napomáhá k redukci tmavých kruhů pod očima a speciálně vytvořená lehká struktura účinkuje na zklidnění jemné kůže kolem očí. Mimo oční okolí je potřeba nanést také krém, například hydratační Moisturizing Face od Phytoessence Biocosmetics.

Nezapomínejte rovněž na zdravou životosprávu včetně dostatečného množství vitaminů, a na den používejte produkty s SPF faktorem, předejdete tak vzniku pigmentových skvrn po akné.

Vaše PepeDerme

Mohlo by Vás zajímat…

Přečtěte si další články, tipy a zajímavosti pro Vaši krásu a zdraví.

0