Pleť není možné vyměnit, pouze o ni pečovat!

 • Naše dermokosmetika splňuje přísné požadavky pro výrobu, bezpečnost a účinnost. Je ověřena klinickými studiemi a vyvíjena s respektem ke kožní bariéře. Jejím smyslem je spolupodílení se na správné funkci pokožky.

 • Cílem je nabídnout kvalitní přípravky dostupné pro individuální potřebu všech typů pleti včetně citlivé.

 • Značky, které umocňují přirozenost, zdraví, respekt k člověku a životnímu prostředí, to vše splňuje bulharská kosmetická značka Biotrade Cosmeceuticals, Dr. Derm Professional.

 • Naše kosmetické výrobky jsou bezpečné, dobře snášeny, obsahují nekomedogenní a hypoalergenní složky, nejsou testovány na zvířatech a jsou doporučovány dermatology.

 • Jsme obchodními dodavateli uvedených značek pro Českou a Slovenskou republiku, které jsou určeny jak pro koncového zákazníka, tak i dermatology nebo lékárny.

Důvěra je důležitá. Biotrade Cosmeceuticals získal certifikaci GMP (Good Manufacture Practice), která funguje pod záštitou WHO – světové zdravotnické organizace, a je navržen v souladu s nejvyššími světovými standardy.

Nikolay Naydenov, PhD., navázal na úspěchy svého otce, bulharského vědce a kandidáta na Nobelovu cenu, prof. Dr. Stefana Naydenova, který přispěl k zastavení epidemie eboly v Africe v r. 1996, a vytvořil Biotrade Cosmeceuticals, společnost s vlastními výzkumnými a výrobními aktivitami. Jejich revoluční techniky se později staly základem pro vytvoření účinných sloučenin pro řešení dermatologických problémů, jako jsou akné, hyperhidróza.

Biotrade Cosmeceuticals je oceněna v mezinárodním žebříčku Rebrand Top 100, získala certifikát ISO 9001 a úspěšně rozšířila své exportní aktivity do Švýcarska, Anglie, Spojených Arabských Emirátů, Kuvajtu, Singapuru, Vietnamu, Nigérie, Ukrajiny, Republiky Makedonie a Pákistánu.

Dr. Derm Professional je bulharská bio značka, která vyrábí hypoalergenní a vysoce účinnou kosmetiku s inovativní metodou dodávání účinných látek a jejich selektivního transportu do problematických buněk. Prioritou a hlavním posláním společnosti je vývoj vysoce kvalitních kosmetických přípravků, které dosahují viditelných výsledků bezpečným způsobem kombinací moderních technologií a ingrediencí přírodního původu.

Věříme v to, co nabízíme a co přináší čistotu, zdraví a ekologickou hodnotu.

Komplexní péče o Vaši pleť

Klíč ke zdravé a zářivé pleti spočívá v používání specializovaných kosmetických produktů pečlivě vybraných podle charakteristických potřeb Vaší pokožky. Neexistuje univerzální kosmetický přípravek, který by uspokojil požadavek každé kůže.

Naším posláním je přinášet Vám svědomitě vybrané jak přírodní, tak etické pečující přípravky o pokožku, spolu s těmi, které jsou zaměřené na řešení konkrétních dermatologických problémů s přizpůsobením se požadavkům každé pokožky. Nabídnout Vám vhodnou kosmetiku, s cílem podpořit Vaše zdraví a přirozený půvab.

Za pomoci nejnovějších technologií a přírodních ingrediencí – vzácných rostlinných olejů, koncentrovaných výživných extraktů a biofermentů – pečujeme o Vaši pleť, aby byla zdravá, a dodáme šarm Vašemu vzhledu, abyste byla spokojená a sebevědomá.

Jana Pepelanovová
majitelka

Kontaktní formulář

  Spolupracujte s námi!

  Máte zájem rozšířit své portfolio produktů o nové kosmetické značky? Pro zájemce o velkoobchodní spolupráci máme připraveny zajímavé podmínky.

  Kontaktujte nás e-mailem: obchod@pepederme.cz nebo přes kontaktní formulář.
  Nakupovat je jednoduché…

  Provozovatel

  Jana Pepelanovová
  Gabinova 863/1, 152 00 Praha 5
  IČO 094 62 112, nejsme plátci DPH

  0