Regenerační péče o pokožku těla na prvním místě PepeDerme

Regenerační péče o pokožku těla na prvním místě!

Dopřejte výživu i pokožce Vašeho těla. Hydratační složky obsažené v dermokosmetických produktech zlepšují nejen vzhled vnější vrstvy pokožky, ale napomáhají do hloubky snižovat ztrátu vody z pleti. Dochází tak k regeneraci a obnově kožních buněk, a u extrémně suché až atopické pokožky mají vliv na snížení podrážděnosti. V tomto Vám může pomoci naše řada #keratolin určena na tělo, nehty i odolnou kůži na nohou.

Jako doplnění hydratace, ale rovněž k řešení psoriázy či atopického #ekzému můžeme doporučit tělové mléko s 12% ureou – poskytuje intenzivní hydrataci zvýšením obsahu vody v pokožce, pomáhá exfoliovat (postupně odlučovat) odumřelé buňky z povrchu pokožky a nelepí!

Mimo to, čím pružnější je Vaše pokožka, tím méně je náchylná k ochabování. S přibývajícím věkem Vaše #pokožka přirozeně zpomaluje produkci #kolagenu, který je jedním z hlavních faktorů, které přispívají k elasticitě pokožky. Vzhledem k tomu, že voda je jednou z klíčových složek kolagenu, je důležité každý den dostatečně pít, pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled. Ale, rovněž tak každodenní aplikace kvalitních zvlhčujících produktů při péči o pokožku může také pomoci Vaší kůži dostat se do správné formy.

Dosáhněte k hladké a zdravé pokožce

Pokud je pokožka dlouho vystavena slabé nebo nevhodné péči, může vykazovat prasklinky na citlivých místech, na která zapomínáme, a to jsou lokty, kolena, paty, ale i dlaně rukou. I na to jsou určeny speciální produkty, které je potřeba používat pravidelně.

Neočekávejte, že k výsledkům dojde za 1 noc.

Každá část Vašeho těla Vám slouží a bude sloužit dlouho, pokud dostane správnou péči.

Vaše PepeDerme

Mohlo by Vás zajímat…

Přečtěte si další články, tipy a zajímavosti pro Vaši krásu a zdraví.

0